Minu uus koduleht (töös)

Kõik muu huvitav
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by MartinV »

"Olümpia" miskine kõrgem korrus, pildi tellija sai hotelli administratsiooniga kokkuleppele, et saame natukeseks üht numbrituba selleks kasutada ja ka akna seal lahti - vaikimisi need ei avane (vähemalt pildistamist võimaldaval määral).
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by Tom »

Lugeja küsib: millal saab valmis About me lehekülg?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by Saldre »

Veel teine lugeja küsib: Millal hakkavad keyboard shortcut'id toimima (vasak/parem nool, ESC-klahv jne)?
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by MartinV »

Ei tea lubada midagi, siis kui endast kirjutamise ja vabast ajast veebiprogemise tahtmised tulevad - võib kaua minna :)
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by Saldre »

"Ei tea lubada midagi, siis kui endast kirjutamise ja vabast ajast veebiprogemise tahtmised tulevad - võib kaua minna"

Hehee, nagu minul mõned pildistamised ja tehtud kaadrite töötlemised - nende kahe sündmuse vahel on tihtilugu mitu kuud vahet, vahel harva ka aasta või rohkem. Ei tea, millest see tuleb, aga tehtud pildid ei tõmba kohe töötlema. Suhtun neisse nagu veini, mis siis aja jooksul teoreetiliselt paremaks peaks minema.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by MartinV »

Nojah, veebi ei jaksa siis teha, kui seda töö juures ülekülluses on ja väljas pildistamise hooaeg veel läbi pole. Aga fotodega on minulgi nii olnud, et tuled ürituselt, kopid pildid kettale ja vaatad - jah, sai pildid tehtud, üht-teist head ka olemas, mida saaks nii-ja-naa Lightroomis lakkuda ja sellega ongi nagu programm täidetud - ise oled rahul; milleks siis enam neid reaalselt töödelda ja mingi galeriina üles lükata :)
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by MartinV »

Sisu ei lisanud, aga tegin piltide vahel liikumist natuke mugavamaks.
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Minu uus koduleht (töös)

Post by Saldre »

MartinV wrote:Sisu ei lisanud, aga tegin piltide vahel liikumist natuke mugavamaks.
All hail the power of user requests!
Post Reply