Kuhuminna

Kõik fotograafiast
Margus
Posts: 130
Joined: 21.03.2010 23:42

Re: Kuhuminna

Post by Margus »

Laupäeval on Sisekaitse akadeemias kell 12 MMA madin http://3dtreening.ee/2010/11/3d-liiga-3/
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Sellist on hea pildistada, mis puuris ei toimu ja tundub, et see on lihtsalt poksiringis.
Kahjuks ma laupäeval ei saa tulla töökohustuste tõttu kuid pühapäeval lähen vist tantsu vaatama ja pilti tegema
http://www.neposedo.eu/festivalnepo
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Kes käis peksu pildistamas?
Kes viitsib Salmesse tantsu vaatama tulla?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Mina olen täna veel kinolainel ja ei ole käpp.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Oki ma siis ka puhkan veel eilset välja.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

20. veebruar on Tartu Maraton. Ilm tõotab tulla suurepärane. Soovin minna seda üritust pildistama minna mitmel põhjusel:
võimsad massitseenid
huvitavad jääpurikamehed finishis
perfektne kaameratesti sündmus - akutäis pilte ekstreemsetes oludes jne
võimalud võrrelda erinevaid kaameraid - näiteks võiks jätkata võrdlust 5DMK2 ja D700 - selleks võiks Margus laenata oma kaamerat aga mis veel õigem me võiksime koos minna. Martin ka, ehk siis 7D liituks. Ma võin filmika ka võtta pulli pärast.
Ärge magage elu pilte maha!
Halloo!

Vabandage kordusteksti pärast.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Võib reedel arutada, ma küll kahtlustan, et ise eelistaksin kodus monitorivalgel käsi soojendada ja mitte pikaks ajaks metsavahele külma kätte kobida, aga näis.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Õritasin eile hilisõhtul Viru rappa minna aga päris kohale ei jõudnudki. Nii külm oli, et tuli pildi tegemine pooleli jätta.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Damn, I want more of this:
Image
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Nii, galerii Fibit 2011 fotodest on siin:

http://www.martinvarik.com/temp/fibit/index.html

Esimest korda pildistasin sellist asja, nii et arvamused ja kriitika on oodatud. Mitte päris ootamatult kohtusin seal Jürgeniga, kes moeshowsid üsna regulaarselt pildistab. Temalt sain natuke näpunäiteid ja ka selgust, et meil olid tegelikult erinevad eesmärgid, tema pildistas tõesti moodi, mina hoopis modelle :)

Natuke selline hooajaeelne rabistamine oli, kus tuli endale jälle põhitõdesid meelde tuletada, nagu seadete kontrollimine enne pildistamise alustamist :roll: ja see, et marginaalsetes valgusoludes tuleb ikka kaamera stabiilsena hoidmisele ka natuke keskenduda.

Aga pikapeale nagu hakkas sujuma, ei üritanud enam modelle suvalisel hetkel liikumise pealt rapsida vaid ootasin natuke stabiilsemaid poose. Huvitav fenomen kaasnes minu meelest välgu kasutamisega, võib-olla ainult tundus, aga minu meelest aitas see saavutada mingit teineteisemõistmist modellidega - nad said aru, et ma tõesti teen neist pilti, üritan nende poose ja ilmeid püüda ja mitte ei vahi neid niisama läbi kaamera - ehk on neile abiks, kui nad hõlpsalt näevad, millal neist pilti tehakse, ilma välguta nad seda lavalt küllap ei hooma nii hästi. Igatahes tundus, et tulemuseks oli rohkem silmsidet ja suhtlemist kaameraga.

Tehniliselt olid pildid natuke liiga seinast seina - äraväristamist ja möödateravustamist üks jagu (eriti üritades kaugemale teravustada millegipärast, "portreekauguselt" oli peaaegu OK vist olusid ja roostes fotograafi arvestades). Üksikud 100% cropid olid enam-vähem OK, aga ei pööranud piisavalt tähelepanu säri "paremale" hoidmisele ja seetõttu tuli säri tagantjärgi pigem juurde kui maha keerata.
Post Reply