Kuhuminna

Kõik fotograafiast
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Night Fight Kalevi spordihallis.
Sa martin jõudsid ikka kenasti õhtul koju?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Ei õnnestunud jah kellegagi tüli norida teel koju :)

Nii vähe pilte raatsidki näidata? Ma usun, et minu galerii jääb sama suureks, kui hästi läheb, aga sinu kaamera tagaekraanilt paistis nagu rohkem häid pilte?
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Jah tagumine ekraan oli hea küll, aga see oli parajasti D300 küljes. D700 oleks olnud selle võtte jaoks õigem riist :(
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Margus
Posts: 130
Joined: 21.03.2010 23:42

Re: Kuhuminna

Post by Margus »

Kahju et linnast ära olin :( Oleks paras olnud uut toru testida.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Kuhuminna

Post by MartinV »

Reportaažina läksid pildid suht aiataha, aga paari kaadriga olen ikkagi rahul.

http://www.martinvarik.com/temp/fightnight/

Igast asju sai seal proovitud, millest enamus ei töötanud, nt välk, mis ulatus paariteist meetri peale poksiringini välja küll, aga andis elukoleda pildi. Lõpuks maandusin vana hea Av peale, 3.2 (kuna nagu teises teemas näha, pole 2.8 selle 70-200 just tugevaim külg), ISO oli 3200 ja säriajad jõudsid nii kuhugi 1/500 kanti reeglina, särikompi tuli panna umbes -2/3, et nahk väga ära ei põleks.

Kaasas oli ainult 70-200, kuna ei teadnud, kui lähedale saab ja ei viitsind suurt arsenali kaasa tarida. Lõpuks selgus, et sai ka umbes "10-22 lähedale" ja 70-200'ga oli actionit ikka väga raske nii lähedalt jälgida, poksijad ju kuramid liiguvad kogu aeg :) Tundus, et nad on pidevalt seljaga või ronib kohtunik vahele või siis nägu suures plaanis kaadris hoides jääb mul kaadrisse sisenevat rusikat nähes päästikuga reageerimiseks aega veel palju vähem kui poksijal endal :) Seega ühtegi sellist "rusikas näos" pilti tegelikult ei saanudki.

Rohkem oli pulli igast valgusefektidega, seal olid paar võimsat prožet, mida vastuvalgusena kasutades õnnestus mõned meelepärased kaadrid saada; pilt 14 räägib vist sellest, et mul oli iseäranis räpane filter ees??, aga see kukkus seekord hästi välja.

Ma ei saanudki aru, kuhu selle D3 tegelase lisavälk suunatud oli ja kas tal oli sellel äkki sinine filter ees? Vaatan oma kuuendat pilti ja ei mõtle välja, kust mujalt see sinine valgus tuleks; ei ole seda päris samal kujul ühelgi teisel pildil ja see annab väga laheda värvikontrasti punase ja nahatoonidega.

Tänud Tomile kutsumast, jälle kogemuse võrra rikkam.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

Pilt nr 5 ja võibolla isegi ruuduna (kui lemmikutest rääkida).
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Kuhuminna

Post by Tom »

See Kalevi spordihall on värvustasakaalu põrgu :mrgreen:
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
Post Reply