Canon 2020

Kõik fotograafiast
Post Reply
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Canon 2020

Post by Tom »

R5
R6
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Canon 2020

Post by MartinV »

Tunduvad täitsa OK, paistab, et Canon võtab asja tõsiselt nüüd. Päev-paar tagasi avaldas dpreview ka 1DX mkIII arvustuse, seal väideti, et live view's on teravustamine parem kui peegelkaamerana :)

Nii et küllap on mingi 1-seeria mirrorless ka silmapiiril.

Objedest tundub see 85 F2 hea diil, makro ja portreetoru ühes; need pikad pimedad teled on suht imelikud, aga noh, vähemalt proovitakse midagi uut - Canon vähemalt optikapoolel teeb huvitavad asju oma R-iga.

Samas ei lähe 8K ja HDR mulle eriti korda ja pole nagu midagi, mis minu praeguste huvide juures mind Sony juurest tagasi kutsuks.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Canon 2020

Post by Tom »

Paistab R5 on fookusnupu õigele kohale pannud. Minu jaoks järelikult parketikõlbulik.
Jääb veel üks miinus - kaamera ei ole oluliselt väiksem ega kergem.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
priitv8
Posts: 1668
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: Canon 2020

Post by priitv8 »

Feissaris jagati sellist vahvat asja:
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Canon 2020

Post by MartinV »

Päris palju vaeva nähtud ja irmus pikk asi kokku pandud, vaatasin tervenisti ära. Objede kirjeldused/võrdlused olid üpris korduvad, aga huvitav oli mitmete operaatoritöö poolest tuntud filmi mainimine (Barry Lyndon, Her). Her-i kohta hakkasin otsima, tundub, et seal siiski neid mainitud Canoni fikse ei kasutatud, hoopis mingitest Canon zoomidest on juttu:

https://nofilmschool.com/2014/01/how-ci ... -beautiful

Ja siin lehe sügavustes keegi kirub K35 kasutamist "American Hustle'i" juures (küll teravustamise, mitte look'i pärast):

https://www.theblackandblue.com/category/ac/page/2/

Tolles videos paistsid need torud kaamerate küljes päris kõvasti liikuvat follow focus'i kruttimisel.

Mul endal polegi ühtegi Aspherical FD-d kunagi olnud :/ Tolle video torudest on mul 35mm F2 "Concave", mis on väga kollane ja ei jätnud vähemasti selles konditsioonis eriti head muljet (olen ka mõelnud seda lambitrikki proovida) ja tavaline 55mm 1.2 SSC, mida pole proovinud veel.
Post Reply