Liiga tume?

Kõik fotograafiast
Post Reply
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Liiga tume?

Post by Saldre »

Heitke pilk peale järgmisele kaadrile. Soovitavalt salvestage ta endale ning vaadake fullscreenis.

Kas tundub kaader liiga tume? Kustutage kas või toas tuled ning jätke monitor ainukeseks valgusallikaks.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Liiga tume?

Post by MartinV »

Minu meelest ei ole liiga tume, väga lahe kaader tegelikult, DOF ja valgus-pimedus annavad mingi sellise mysterious-dangerous vibe'i :) Ma ei oskagi öelda - ühelt poolt on see silma varjus olek just lahe, teiselt poolt hakkab see ere nina/põsepealne liiga palju pilku niimoodi tõmbama IMHO, heledaim ja keskseim piirkond kaadris, nagu ta on.
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Liiga tume?

Post by Saldre »

See hele nina on sul hea tähelepanek! Ise liiga palju seda pilti juba vaadanud, et sellist obvious asja märgata. Pole tegelt kunagi varem eriti oma pilte feedbacki nimel välja pannud, aga nüüd saan aru, kui vajalik see tegelt on.
jurgen
Posts: 14
Joined: 06.02.2010 21:58
Contact:

Re: Liiga tume?

Post by jurgen »

minu arvamus on selline, et muidu on väga lahe kaader. Mulle endale lihtsalt meeldib, kui tagumine silm natukene
paista oleks - sest see annaks pisut ruumi sinna. Esiplaanil olevas silmas on väike "säratäpike"
mis minujaoks selliste piltide puhul on nagu mustBe - kui puudub silmaSäraTäpike siis pigem silm peitu :D
Post Reply