Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Kõik fotograafiast
Post Reply
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by MartinV »

Hei, kas keegi saab laenata CF kaarti või kaarte ajavahemikuks 11.-22. mai või eriti abiks vähemalt 17.-22. mai? Mul kukkusid kaks reisi üksteise otsa sinna ajavahemikku, aga läpaka kaasavedamine oleks üksjagu probleemne.
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by Tom »

Midagi leiab ikka. Kas need pannakse uue või vana kaamera sisse?
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by MartinV »

No ma natuke olen sundseisus, sest see 18.-21.05 nädalavahetus on suht eriline ja kindlasti võtan sinna (Nürburgringi 24h võidusõit) kaks kaamerat ning 5D3 oleks oluliselt kompaktsem ja kergem (nii lennukile kui mu seljale) variant kui 1D, samuti kuluks hea ISO väga ära. Ja kuna ma enne seda saan ainult ühe õhtu peale eelmist reisi kodus puhata, siis... noh pika jutu kokkuvõtteks - ma pean lähema kolme nädala jooksul kuskilt endale 5D3 saama :)
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by Tom »

Sa oled siis päris kehvas olukorras :)
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by MartinV »

Elusalt tagasi Londonist ja Nürburgringilt, minimaalselt magatud, jalad villi kõnnitud, umbes 12Gb+75Gb pilti tehtud (enne crapi kustutamist). Kaasas oli ainult 7D, kuna 5D3 ei õnnestunud saada ja 1D + lisaaku + laadija oleks kaalu ja ruumi poolest probleemsed olnud. Objede lappamist see ju kaasa tõi, aga mis teha. Piltide näitamisega läheb veel aega, mingit suurt kunsti ei suutnud/taibanud teha, aga mõne õnnestunuma tavalise pildiga võib rahule jääda.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by MartinV »

Mõned pildid autospordiüritusest:

Image

Teiste pilte samast üritusest võib leida näiteks siit:

http://www.speedhunters.com/2012/05/fro ... ving-flag/

http://www.speedhunters.com/2012/05/its ... -the-same/

http://www.speedhunters.com/2012/05/if- ... ods-today/

Üldiselt olen päris rõõmus, et minu pildid eriti alla ei jää, aga seal viimasel lingil on siiski mõned päris kenad kaadrid, mida oleks tahtnud ise teha, aga ei näinud/osanud/jaksanud/saanud.
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by Saldre »

Oleks varem seda teemat märganud, oleks hea meelega sulle oma 8-gigase kaardi kaasa andnud. Igastahes, väga meeldib valgus sellel kaadril - väga mahe, samuti on kontrast hästi paigas.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by MartinV »

Sa siis käid siin ilmselgelt liiga harva :) Aga pole hullu, u 80 Gb osutus piisavaks. Natuke Londonit kah:

Image
Tom
Posts: 2436
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by Tom »

Mulle meeldivad kõik pildid sellest galeriist. Mõni pilt tundub altpoolt maru tume - näiteks 15.(on taotluslik?).
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.
MartinV
Site Admin
Posts: 3530
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Mälukaarte mai keskel laenuks vaja

Post by MartinV »

Tänks, siis tasus mu eelnev töö fookusgruppidega ära, selle käigus elimineerisin galeriist mõned nõrgemad kaadrid :) Alumine tumedus ei olnud eesmärk omaette, ilmselt sai rohkem taeva ja tema peegelduse järgi mõõdetud ja siis jäi allpool olev üksjagu hämarusse. Ja kuna seal polnud ka midagi, mida oleks tahtnud esile tuua, siis ei hakkanud varje kõvasti pushima ka (see ju enivei Canoniga surmapatt :) Enda meelest järeltöötluses küll ei üritanud seda tumedust suurendada, aga vaatan pärast veel LR-ist üle.

10-22 oli täiesti asendamatu, pidin 24L-i kiiresti eest ära keerama, kui tekkis soov kõrgemaid maju tervenisti kaadrisse saada. Muidugi pidin päris palju ülespoole kallutama, niiet hooned kipuvad tahapoole ümber kukkuma - 17 või 24 TSE täiskaadri ees oleks ära kulund, aga nendega oleks jälle jändamist olnud.
Post Reply