Autode müügipildid :)

Kõik fotograafiast
MartinV
Site Admin
Posts: 3527
Joined: 02.02.2010 19:23

Autode müügipildid :)

Post by MartinV »

Kuna Jürgen juba meilitsi jagas automüügipilte, siis ma mõtlesin, et panen ka mõned välja, mis ma sügisel tuttava tuttavale tegin:

GTO:
Image
Image
Image
Image
Image

Z:
Image
Image
Image
Image

Stang:
Image
Image
Image
Image

Stangi puhul tasus eelnev location scouting IMO ära, aga lihtsalt laheda ja geomeetrilisena silma jäänud Tallinki maja oli natuke FAIL, kuna eriti musta värvi autoga olid peegeldused kohutavad :) Nissani piltide puhul on see taust kuidagi paremi sobitunud - mingi värviteoreetiline sinise-oranži kontrast vast mängib natuke kaasa ja võib-olla õnnestunumad kompad tausta suhtes.
jurgen
Posts: 14
Joined: 06.02.2010 21:58
Contact:

Re: Autode müügipildid :)

Post by jurgen »

Martini autopildid on ikka päris spetsid - kui ma vaataks kuulutust nende piltidega siis kõigepealt unustaksin,
et need on kuulutusefotod ja siis alles torkaks pähe et seda saab ka osta :)
PS! Kas sa "lihtsurelike" automarke ka pildistad, siiani ainult mustangid jms automaailma tiigerpillid? :D
Postitan ühe kiire müügifoto oma eelmisest autost enne fordi. Mulle see nurk meeldib, kui eestpoolt pildistada (taust on ikka 60mph kräpp)
Attachments
eestvaade.jpg
eestvaade.jpg (192.48 KiB) Viewed 9976 times
jurgen
Posts: 14
Joined: 06.02.2010 21:58
Contact:

Re: Autode müügipildid :)

Post by jurgen »

lisan siia veel ühe lingi. Mul tuttav tegi oma bemmist müügivideo.
Nüüd aga tuligi idee hakata tegema müügivideosid - tahtis minu
fordi ka letti võtta pika pai eest, et vaikselt koguda töid:
http://vimeo.com/9102281
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Autode müügipildid :)

Post by Saldre »

Martin, kas see lilla valgusvihk GTO pööretenäidikul on staatiline või näitabki aktiivselt pöörete vahemikku?

BMW video kohta: see steady-cam footage on nii freakin' cool. Puudu on veel ainult sõiduki liikumise filmimine samuti liikuvalt platvormilt (näiteks kõrvalt autost). See oleks i-le täpi pannud. Mulle on hakanud 7D videokvaliteet aina rohkem meeldima. Kui 550D talle selles aspektis alla ei jää, siis hakkavad peagi mul näpud arvatavasti väga sügelema. :)

Rain saatis eile osakonnas laiali ühe BMW kasutatud autode reklaampildi, jagan selle ka siin laiali.
Attachments
bmw.jpg
bmw.jpg (102.71 KiB) Viewed 9972 times
MartinV
Site Admin
Posts: 3527
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Autode müügipildid :)

Post by MartinV »

Selles suhtes on mul jah elu lill olnud, et enamasti juhtun pildistama natuke erilisi autosid. Aga meenub üks arutelu pistonheadsi foorumist, kus üks algaja autofotograaf postitas üleskutse, et tooge oma Ferrarid ja Lambod välja, tahaks kätt harjutada. Ja siis keegi vastas talle, et sellistest masinatest pole eriline väljakutse põnevat pilti teha (subjectmatter juba õilistab fotot:), aga vaat mine tee mõnest tarbeautost pilt, mis mingit esteetilist naudingut pakub ja seda esile tõstab - siis oled meister :) Selleks, et Avensist põnevaks pildistada, on tõsiselt ultimate skilli vaja :)

Müügivideo on suht loomulik edasiarendus müügifotodele, aga miks mitte, siinses ruumis vist suht originaalne idee, võib-olla kinnisvara osas veel perspektiivikam. Aga seda tahaks minagi teada, mis vahenditega bemmivideos 25-45 sekundi vahel olnud shotid tehtud olid?
MartinV
Site Admin
Posts: 3527
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Autode müügipildid :)

Post by MartinV »

Aa, sellest GTO näidikuteshotist veel - see on lihtsalt tahhoka osuti, mida on pika säriajaga pildistatud natukese gaasi tallamise käigus; kaamera lihtsalt toetus roolile, mis pole just väga kindel alus, eriti kuna 6L mootor kipub kohapeal revvides kogu autot kõigutama :) - seepärast pole pildil sellist teravust nagu tahaks.

Miskitel uuematel autodel teevad vist nii spido kui tahho osutid süüte sisselülitamisel kogu oma ringi korraga ära, mõtle ainult õige säriaeg välja ja saab efektse pildi.
jurgen
Posts: 14
Joined: 06.02.2010 21:58
Contact:

Re: Autode müügipildid :)

Post by jurgen »

Ma pidin muidugi vastama oma disainimuudatusega rainile :)
Attachments
Best-Used-Car.jpg
Best-Used-Car.jpg (150.86 KiB) Viewed 9965 times
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Autode müügipildid :)

Post by Saldre »

"Järg" bemmivideole: Audi müügivideo

Eelmise videoga võrreldes tundub sellel power-it kuidagi vähem olevat. Esimene kaader on küll võimas ja intrigeeriv, aga pärast seda muutub kiirelt pisut mannetuks. Kohad oleksid võinud huvitavamad olla, samuti haaras esimene video oma "stooriga".
MartinV
Site Admin
Posts: 3527
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Autode müügipildid :)

Post by MartinV »

heh, see oli soundtrack FAIL :)

See muusika sobinuks selle Egiptuse video taustaks, mille ma hiljuti postitasin, aga kui see on taustaks Audi interjööri plastmassile, räpasele mootorile ja lumisele Tallinnale, siis on asi süngist väga väljas. Pildiliselt mõni kaader meeldis küll (see armatuurlaud koos roolimisega millegipärast ja dolly posti tagant välja miskis kaubanduskeskuse parklas), aga muidu polnud väga huvitav.
jurgen
Posts: 14
Joined: 06.02.2010 21:58
Contact:

Re: Autode müügipildid :)

Post by jurgen »

mind haaras see video algus - armatuur ning sellele oleks võinud järgeneda vaade istmetele ning seejärel võiks olla autot suures plaanis et silm detailidest puhkaks. Arvan, et on veel arengut ning tema teise autovideo kohta hakkab vaikselt lubama juba. Tundub, et tiimi on vaja stenaristi sest filmiograaf ei saa mitme asjaga korraga tegeleda - sh ka autojuhtimine oma filmis :)
Post Reply