Moedisaineri promovideo - tuttavad nimed

Ideest järeltöötluseni
Post Reply
MartinV
Site Admin
Posts: 3527
Joined: 02.02.2010 19:23

Moedisaineri promovideo - tuttavad nimed

Post by MartinV »

Jürgen, tahad kommenteerida? :)

http://www.vimeo.com/17085529

Olid ka toodangus osaline? Kust tehti / kuidas tehti / kelle stuudio värviga üle kallati?
jurgen
Posts: 14
Joined: 06.02.2010 21:58
Contact:

Re: Moedisaineri promovideo - tuttavad nimed

Post by jurgen »

Tsau MartinV,

Ma olen seal kenasti listis küll, kuna brand on meie oma kuid Sergei, Marko ja Piretid ise möllasid seal.
Tehtud on see kellegi oma stuudios siin Pärnu mnt kandis. See tantsija värvis ennast üle jah kenasti :) Koristamine läks kenasti ja stuudio jäi puhtaks.

Küsin siis kohe arvamust ka video kohta :) Kuidas meeldib/ei meeldi?

Tervitustega,
Jürgen
MartinV
Site Admin
Posts: 3527
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Moedisaineri promovideo - tuttavad nimed

Post by MartinV »

Tegelikult ma ei oska öelda, täpselt millist imagot see moeloojale projitseerib, kuna tema töid vist väga ei näidata seal. Lihtsalt progressiivne ja väljakutsuv? Aga visuaalse tööna lahe - läbivalt konkreetne must vs valge ülikontrastselt + punane aktsendiks.

Natuke offtopic, aga vaatan, et seal ongi õnnestunud realiseerida see "kõik mustvalge va. miski erepunane", millest me oma lühifilmi tarbeks kunagi unistasime, aga mis siis liiga keeruline tundus. Ma arvasin toona, et selleks peab käsitsi midagi träkkima, aga nüüd natuke foorumeid lugedes saan aru, et see ei pruugi nii keeruline olla. Kui õnnestub seda värvi ainult vajalikus kohas ja piisavalt eristuvana hoida, saab teha seda värvi jälgiva maski ja siis kõik ülejäänu mustvalgeks keerata - polegi nii raketiteadus (vähemalt teoorias, proovinud pole).

Igatahes tulid kohe Eisenstein ja Spielberg meelde.

Kui ühe visuaalse detaili kallal natuke norida, siis minu meelest neljandat värvi, ehk seda kärtssinirohelist, mis tuleb punase negatiivi keeramisest, ei oleks sinna enam vaja olnud - ilma kuidagi stiilipuhtam.
Post Reply