8mm filmi skännimine

Ideest järeltöötluseni
MartinV
Site Admin
Posts: 3506
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: 8mm filmi skännimine

Post by MartinV »

Priit, sul on keegi tuttav treial? Mul on selline soov, et tahaks M42 adapteri välimiselt osalt võtta eest maha mingi 0,75-1mm või nii palju kui need kruviaugud võimaldavad - paaril objel tahaks selles ruumis liikuda mingid avaarvu edasiandmise jubinad, mis praegu avarõnga vastu adapterit kinni poovad. Ehk siis võtaks adapterist sisemise osa välja, treial laseks ülejäänud välimiselt osalt lihtsalt selle milli maha ja pärast paneksin sisemise osa tagasi, töökaugus jääks samaks, lihtsalt sisemise osa ümbert oleks adapter madalam. See vast poleks väga kallis - kas annaks korraldada kuidagi? Ei viitsi ise liivapaberiga nühkima hakata :)

priitv8
Posts: 1662
Joined: 27.11.2014 18:28

Re: 8mm filmi skännimine

Post by priitv8 »

MartinV wrote:Priit, sul on keegi tuttav treial? Mul on selline soov, et tahaks M42 adapteri välimiselt osalt võtta eest maha mingi 0,75-1mm või nii palju kui need kruviaugud võimaldavad - paaril objel tahaks selles ruumis liikuda mingid avaarvu edasiandmise jubinad, mis praegu avarõnga vastu adapterit kinni poovad. Ehk siis võtaks adapterist sisemise osa välja, treial laseks ülejäänud välimiselt osalt lihtsalt selle milli maha ja pärast paneksin sisemise osa tagasi, töökaugus jääks samaks, lihtsalt sisemise osa ümbert oleks adapter madalam. See vast poleks väga kallis - kas annaks korraldada kuidagi? Ei viitsi ise liivapaberiga nühkima hakata :)
Pean siis uurima. Ma sain oma asja ka läbi tuttava tuttava aetud.

Post Reply