Foorum: ettepanekud ja arvamused

Kõik muu huvitav
Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Saldre »

Arvamused:

...



Ettepanekud:

...

MartinV
Site Admin
Posts: 3517
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by MartinV »

Mõlgutaks natuke mõtteid, et mis edasi.

Kas jätkaks vanaviisi vaikselt (ma võiks ennast natuke parandada ja rohkem siia pasteerida linke ja infot, mis netis silma jääb) või üritaks seltskonda laiendada? Hetkel lihtsalt olen natuke tehnilise mölaga meile vahetanud paari inimesega, keda ma küll lähemalt ei tunne, aga kellel võib-olla oleks sellise koha vastu huvi.

Kui asja suunata natuke laiemaks, siis oleks vast kohane ikkagi mingi eraldi domeen tekitada. Palju ideid just pole selles osas, vaatasin, et näiteks liikuvpilt.ee on vaba, kui mingit dotcomimat ja ingliššis mõistetavamat domeeni mitte taga ajada? Olenemata domeeninimest sisulist orientatsiooni ei muudaks ja vähemalt esialgu ei hakkaks ka foorumi alajaotusi detailsemaks lööma vms.

Igasugused vastumõlgutused teretulnud!

Tom
Posts: 2424
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Tom »

See on asjakohane teema. Kui ennast tagant sundida ja teha head asja siis on ka hea domeeninimi imperatiivne. Foorumeid on palju ja asjalikke blogisid vähe.
Arutame seda edasi.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.

Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Saldre »

Foorumeid on palju ja asjalikke blogisid vähe.
Sekundeerin. Ja olen mõlema poolt: rahvast juurde meelitada ja eraldi domeen muretseda. Domeen ei pea tingimata .ee olema (mõttetult kallis - saagem pigem eurooplasteks).

Tom
Posts: 2424
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Tom »

Hea meelega jälgiks veel mõnd head foorumit või blogi. Nõus, et häid foorumeid vist tõesti ei ole palju.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.

MartinV
Site Admin
Posts: 3517
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by MartinV »

Käkkisin siin midagi foorumi versiooniuuendusega, andke teada, kui midagi imelikku silma jääb.

Tom
Posts: 2424
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Tom »

Viimased paar nädalat on mulle silma hakanud see, et vähe postitusi ja uusi pilte on üles saanud. Kas see uus versioon parandab ka kasutajate aktiivsust võib peab ikka vana "ettevaatliku laisana" edasi panema...
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.

MartinV
Site Admin
Posts: 3517
Joined: 02.02.2010 19:23

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by MartinV »

Uus versioon peaks jah jätkuva mittepostitamise korral hakkama andma elektrišokke. Ja näe, Kristeni tõimegi juba tagasi :)

Tom
Posts: 2424
Joined: 26.03.2010 01:39

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Tom »

Minu meelest sobib kahe (kolme) mõtleva ja kirjutava inimese eneseväljenduseks blogi rohkem. Mul on domeeninimi ka kinni pandud.
On parem kui sul on aga ei vaja kui sul on vaja aga ei ole.

Saldre
Posts: 136
Joined: 03.02.2010 16:25

Re: Foorum: ettepanekud ja arvamused

Post by Saldre »

Blogi on täitsa väärt mõte, toetan!

Post Reply